Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Personalnych

  • Permanent
  • Warsaw
  • Posted 1 year ago
  • 7500 brutto PLN / Month

Aktualnie dla jednego z Klientów – jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie – poszukujemy do Sekcji Personalno-Administracyjnej kandydata/kandydatki na stanowisko:

Twoje zadania:

  • On-boarding i off- boarding pracowników (administracja dokumentacją i systemami związanymi z zatrudnieniem),
  • Współpraca z firmą outsourcingową w zakresie naliczania wynagrodzeń oraz przygotowywania umów i innych dokumentów z zakresu prawa pracy,
  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników fabryki (pracownicy biura i operacyjni),
  • Monitorowanie badań okresowych, szkoleń BHP, kończących się umów,
  • Administracja benefitami: ubezpieczenia, karty sportowe, opieka medyczna, itp.
  • Przygotowanie raportów i zestawień dotyczących danych pracowniczych.

Doświadczenie i umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces:

  • Znajomość prawa pracy min. w zakresie związanym z zatrudnianiem, przywilejami rodzicielskimi, urlopami, itp.,
  • Mile widziane kursy i szkolenia z zakresu kadr i płac,
  • Doświadczenie w pracy w działach personalnych międzynarodowych firm,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excela!),
  • Szybkość uczenia się nowych systemów i programów,
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zasad bieżącej współpracy z firmami outsourcingowymi będzie atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Opiekę medyczną oraz pełne ubezpieczenie,
  • Szeroki pakiet benefitów: m.in dofinansowanie zajęć sportowych/ dofinansowanie nauki języków,
  • Możliwość testowania produktów firmowych/ zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie –  7.500 zł brutto,
  • Pracę w zgranym kilkuosobowym zespole.
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 64 MB.

Job Location
Call Us: +48 886 971 974