Operator/ka Maszyn – kontrola jakości

  • Temporary
  • Bialystok
  • Posted 3 months ago
  • 4.700-4.900 brutto PLN / Month

Aktualnie dla naszego Klienta w Białymstoku (branża produkcji opakowań) poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Jako Operator/ka Maszyn Inspekcja będziesz:

  • Obsługiwać maszyn
  • Ustawiać parametry maszyny
  • Kontrolować pracę maszyny oraz jakość produkowanych wyrobów
  • Wypełniać dokumentację produkcyjną

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn lub umiejętności opanowywania zagadnień technicznych (zapewniamy przeszkolenie)
  • Zaangażowania, sumienności i samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Możliwości podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (z zasady wolne weekendy i święta)
  • Orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jego wyrobienia przed rozpoczęciem pracy

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Sprawdzenie poprawności wyrobu gotowego do Klienta
  • Usuwanie błędów poprzednich etapów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • Wynagrodzenie zawsze na czas: 4 700 – 4 900 zł / mies. brutto
  • Dodatek nocny – 25% od stawki podstawowej
  • Możliwość rozwoju na ciekawym stanowisku

To apply for this job please visit staffpartners.elementapp.ai.

Job Location
Call Us: +48 886 971 974