Kierownik Działu Marketingu

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Zadania:

  • Odpowiedzialność  za rozwój i realizację strategii marketingowej  i działań public relations
  • Opracowanie i nadzór nad wdrażaniem strategii marketingowej i komunikacyjnej sieci
  • Planowanie i koordynowanie działań mających wpływ  na  budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz oraz utrzymywanie relacji z mediami i klientami
  • Analizowanie rynku, trendów i zachowań klientów, w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych i doskonalenia działań marketingowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym, decydowanie o alokacji środków na różne działania – w szczególności planowanie i zakup mediów: radio, prasa, internet
  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i analiza efektywności

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu, public relations oraz CSR, preferowana branża związana ze sprzedażą
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z marketingiem, PR lub zarządzaniem
  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi marketingowych/komunikacyjnych oraz umiejętność ich efektywnego wykorzystania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarządzania zespołem oraz budowania relacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zorientowanie na cele biznesowe, umiejętność podejmowania strategicznych decyzji i osiągania wyników

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet szkoleń
  • Ubezpieczenie grupowe

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę staffpartners.elementapp.ai.

Miejsce pracy
Zadzwoń: 886 971 974